Follow Us

ΜΠΑΣΚΕΤ

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές και οι Κομισάριοι

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (17η αγωνιστική, 27/2)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Παπάγου Καλδίρης-Φασόλης-Τεφτίκης (Διμπινούδης)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Αχαγιά 82 Σκανδαλάκης-Κουκουλεκίδης Β.-Χατζημάρκος (Ηπιώτης)

Advertisement

Εσπέρου 13.30 Έσπερος-Φανάρια Νάξου Κωνσταντινίδου-Κανελλόπουλος-Ελ Ενύ (Κυρτάτας)

Β’ Κ.Γ Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου Τσιμπούρης-Ρίζος-Μπακετέα (Παππάς)

Ν. Πεντέλης 13.00 Πεντέλη-ΝΕΟ Ληξουρίου Κοντίλης-Μαρίγλη-Μαρουδιάς (Ζερβούδης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Σκαλτσής-Παπαδόπουλος Χρ.-Κούλης Χ. (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος (17η αγωνιστική, 26-27/2)

Advertisement

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χριστινάκης-Καρακωνσταντόπουλος-Σιδέρης (Ναλετάκης)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου

Μ. Λοϊζος 16.00 Άρης Ν.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ραχιώτης-Δελαγραμμάτικας-Χριστοδουλάκης (Αλετράς)

ΝΕΜ BC Αρένα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Αιγάλεω Τσώνος-Θεονάς-Γεράνιος (Ντίνος)

Advertisement

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Π. Φάληρο Τσαχάκης-Ορφανός Ιορδ.-Αντωνιάδης (Παπαδόπουλος Στ.)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πανιώνιος Αποστολίδης Β.-Μπούκας –Κιουλάφας (Φαλούκας)

Κλαδισού 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Ηλυσιακός Χαλαμπαλάκης-Κατσαπρακάκης-Σπυρόπουλος (Χριστινάκης)

Τετάρτη 2 Μαρτίου

Αγ. Θωμά 21.00 Δούκας-Πρωτέας Βούλας Κοϊμτζόγλου-Ουσταμπασίδης-Τζίμης (Λιμνιάτης)

Advertisement

3ος Όμιλος (17η αγωνιστική, 27/2)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Δόξα Λευκάδας Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Μπουγλός Π. (Χλωρός)

Χαλκιοπούλειο 15.30 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Τιτάνες Παλαμά Αργυρούδης-Φραγκούλη-Αυγερινός (Χριστοδούλου Γ.)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας Μαραμής-Γεωργούλης-Βασιλόπουλος (Τσιργούλας)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Ερμής Σχηματαρίου Λόρτος-Ξέρας-Καρακώστας (Μηναρετζόπουλος)

Advertisement

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών-Ιωάννινα ΣΚ Ελευθεριάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Πλεξίδας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μελίκη Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Παπανικολάου Γ. (Καραδήμας)

4ος Όμιλος (18η αγωνιστική, 27/2)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Λεύκιππος Ξάνθης Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Παραλυκίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Κομοτηνή Ξενικάκης-Παπαγερίδης-Μελανίδης (Δραγκίογλου)

Advertisement

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Ερμής Λαγκαδά Πράττος-Δέλλας-Σελεβός (Γκούμας)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-ΧΑΝΘ Αγραφιώτης Γρ.-Τσαρδούλιας-Αναστασιάδης Β. (Θωμόπουλος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-ΜΕΝΤ Παζώλης-Λυγούρας-Νέδογλου (Φωτιάδης)

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Μαχητές Πειραματικό Σαρακενίδης-Παπαθανασίου Κ.-Τσάνταλη (Μήτσιου)

Advertisement
Advertisement

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ