Follow Us

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΕΣΚΑΝΑ: Β’ ανδρών – 16η αγωνιστική

Τα αποτελέσματα στην 16η αγωνιστική για τη Β’ ανδρών της ΕΣΚΑΝΑ είναι τα εξής:

ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 55-60
Διαιτητές :Βαίτσης , Γρίσπος , Κίτσος
ΒΑΡΗ (Μεϊμάρογλου, Ριζούλης):  Βαρδάλος 7(1), Παπαματθαίου 8, Πολίτης 6, Αγαλιώτης 2, Μακρυγιάννης 2, Κατσιούλης 3(1), Χασάπης 14(1), Πρωτόπαπας 2, Βουγιουκλάκης, Παπαθέος 3, Υφαντόπουλος 8(1), Δρίτσας
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ(Καψιμάλης, Στεφανίδης) : Τάγκαλος 6, Γιοβάς 2, Λούκος 2, Τσακιρίδης 9(2), Μαραγκόπουλος 18(1), Θεοχάρης 4, Γιαννακόπουλος 2, Πεταλάς, Πελεκάνος, Παπαδεράκης, Βουρδέλης 6, Μυλωνάκης 11

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 54-65
Διαιτητές:Τσιμινίδης-Σκάρας-Κονταξάκης
Δεκάλεπτα:4-16,21-29,38-40,54-65
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Σολωμός-Παλιεράκης): Γαβρίλης 16(2), Κραββαρίτης 5(1) ,Κανέλλης 9(2), Λινός 6, Ολύμπιος 7, Γαλετάς 5, Χατζηαργύρης 4,Μπουρσούκης 2,Βλάττας,Καλαβρίας,Μωραίτης.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ :(Κλιγκόπουλος-Γεωργάκης): Γιαννακόπουλος 2, Μαρίνης 13(1), Μοδάκης16(2) , Δόγρανλης 8(2), Καρελάς 13(1), Κοθράς 1,Τζιώτης 12(3) ,Ντόχα, Τζίτζης, Μπότσος, Καρράς, Μπαλάν.

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY 66-68 παρατ.
Διαιτητές : Γεωργόπουλος, Κασιμάτης , Πέππας
Δεκάλεπτα : 17-09, 33-28, 49-35, 57-57(καν. αγ.), 66-68 παρατ.
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος): Πλατσικούδης , Σαλιμίδης , Βελισαράκος ,Δασκαλούδης ,  Ντακούλιας , Καρτζόγλου , Αρβανίτης , Ρουσόπουλος , Λαμιώτης, Μπαζάκος , Μαρματάκης
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τερκεσίδης, Τριανταφύλλης): Παπουτσής , Κανούρης, Παππάς  , Διαμαντής  , Κρανιάς , Αγγελόπουλος , Μπακλαβάς Κουτσιαύτης Α. ,Καλιάκης , Δημητρίου, Πολύζος

Advertisement

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 68-62
Διαιτητές : Κιουλάφας, Στραγαλινός , Κολίλας
Δεκάλεπτα :14-15, 33-22, 52-39, 68-62
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ( Κουκιάς) : Σωτηρόπουλος 2, Τσεμπελής 6, Παπαγιαννόπουλος 18, Τσαπρούνης 12, Στουραίτης 11(2), Χριστοδουλόπουλος , Δογρανλής , Κωνσταντόπουλος 9, Ιορδανίδης 8, Τριανταφύλλου 2, Αζαριάδης
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ (Λαμπαδάριος): Συριανός 5, Ευσταθίου , Κίκης 17(5), Ντάσκας Ι. , Πιστιόλης 6, Ντάσκας Θ., Κατσαβέλας 15(3), Κουταλιάς 3(1) , Οθείτης 3, Σχορτσανίτης 13(1)

ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 63-57
Διαιτητές : Χρόνης,Μακρής, Φιλίππου
Δεκάλεπτα : 20-14,34-30,57-41,63-57
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Αντωνουσάκης): Μπακάλης 5, Ρενιέρης 14(3), Δαλμυράς 2, Γεράνιος 14, Σαγρής 5, Βλαχάκης 11(2), Αντιπάτης 4, Σταθόπουλος , Ορφανίδης 2, Καζάζης Α. 4, Μπεκιάρης 2, Πετράκης.
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ (Ευαγγελίδης, Παππάς): Μανιατόπουλος 13(2), Τερζιάν, Ρουμελίωτης 1, Κάβουρας , Αλλα 7, Γεωργιάδης 3 , Εμμανουήλ 11(3) , Βούλγαρης 10, Σωτηρόπουλος , Καραπάνος, Αλεξανδράκης 5, Κολοκούρης 7(1).

ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 80-71
Διαιτητές : Αντωνέλλου, Ερμίδης ,Χριστόπουλος
Δεκάλεπτα : 16-14, 40-36, 65-52, 80-71
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(Γκονουλλού-Κλάδης):Κλάδης 9(3).Μωραϊτης 3(1),Κίτσιος6(1).Χρήστου, Μπαλντούκας 4,Γεωργάκης 15(2),Καππος 18(1),Δήμος,Αναγνωστόπουλος Μηνάς 24(4),Βεντούρης 1 Βουρτσάνης.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης-Τιτάκης):Γιανναράς 6(1), Τριανταφύλλου 10(3), Τσιριγώτης, Θωμάς 18(3), Παγίδας 4, Πρινέας  2, , Παναγόπουλος12(1) , Νέζης, Μισαηλίδης 19(3)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΡΕΠΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Advertisement

1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 24 14 10 4 986 911

2 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 24 13 11 2 877 665

3 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY                                 24 14 10 4 925 901

—————————————————————————————————————————-

4 ΑΕ ΡΕΝΤΗ                                      24 14 10 4 899 875

Advertisement

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΜΟΣΧΑΤΟΥ  22 14 8 6 997 954

6 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           22 14 8 6 916 905

7 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»                 21 14 7 7         1016 988

8 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ                                      20 14 6 8 922 972

9 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 19 14 5 9 925 958

Advertisement

10 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             19 13 6 7 783 786

—————————————————————————————————————————–

11 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ           17 14 3 11 874 988

12 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ           17 14           3 11 964 1047

13 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                  17 14 3 11 806 940

Advertisement

Advertisement

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ