Follow Us

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Ο Παναθηναϊκός προηγήθηκε από το πρώτο ημίχρονο με 1-0 επί του Άρη στην 6η αγωνιστική των play off της Superleague 1, αλλά το προβάδισμά του μεγάλωσε ακόμη περισσότερο στο 45ο λεπτό του αγώνα.

Κι αυτό γιατί ο Καμαρά έκανε ένα σκληρό φάουλ στον Βιγιαφάνιες στο χώρο του κέντρου και δέχθηκε τη δεύτερη κίτρινη του διαιτητή, με αποτέλεσμα να αποβληθεί από την αναμέτρηση.

Η κόκκινη κάρτα στον Καμαρά άφησε τον Άρη με παίκτη λιγότερο για όλο το δεύτερο ημίχρονο και έδωσε στον Παναθηναϊκό το έξτρα πλεονέκτημα του παίκτη παραπάνω στον αγωνιστικό χώρο.

Η αποβολή του Καμαρά στο Παναθηναϊκός – Άρης

To άρθρο Παναθηναϊκός – Άρης: Η αποβολή του Καμαρά που άφησε με 10 παίκτες τους «κίτρινους» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .