Οι αναμετρήσεις της 15ης αγωνιστικής θα διεξαχθούν το απόγευμα του Σαββάτου και στον 1ο Ομιλο το Νεοχώρι θα παίξει στην Μπάρα ενώ τα Σαράγια στο Ριζαριό με την τοπική ομάδα
Στον δεύτερο όμιλο το Καστράκι θα πάρει βαθμούς χωρίς να αγωνιστεί και τα Μετέωρα θα κάνουν ρεπό , επίσης η Βασιλική θα υποδεχθεί την Λυγαριά, το Κεφαλόβρυσο την Κρύα Βρύση
Το πρόγραμμα των δύο ομίλων
1ος όμιλος
Μπάρα -Νεοχώρι
Κεφ/κός-Δήμητρα
Πύργος-Άγιος Οικουμένιος
Ριζαριό-Σαράγια
ΑΕΤ-Μεγαλοχώρι
Ρεπό: ΑΕ Κηπάκι Σαραγίων
2ος όμιλος
Βασιλική-Λυγαριά
Πυργετός-Καστράκι
Πηγή-Πορταϊκός
Πρίνος-Δενδροχώρι
Κεφαλόβρυσο-Κρύα Βρύση
Ρεπό: Μετέωρα