Δύο ήττες σε ισάριμα ματς είχαν οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Τρκάλων απέναντι στις αντίστοιχες ομάδες της Λάρισας. οι αναμετρήσεις εκτός έδρας και Στο πρωτο ματς η ομάδα της Κ-14 Λάρισας επικράτησε με 2-0, με σκόρερ τους Μπόλη και Παπαϊωάννου.
Κα στο ματς των Κ-16 η Λάρισα έκανε το 4 στα 4 επικρατώντας αυτή τη φορά της ΕΠΣ Τρικάλων με 3-0.
Οι σκόρερ της ομάδας ήταν οι δις ο Ζτούπης και ένα ο Καραγιάννης