Εκφράζουμε τις πιο θερμές ευχές μας για γρήγορη ανάρρωση σε νεαρό αθλητή της Ακαδημίας του ΑΣ Μετέωρα
Ένα άτυχο γεγονός συνέβη στους αγώνες μεταξύ των ακαδημιών του ΑΟΤ και του ΑΣ Μετέωρα, ιδίως όταν πρόκειται για στιγμές που αφορούν τα παιδιά και τους αθλητικούς αγώνες. Εκφράζουμε την αμέριστη συμπαράσταση μας στο παιδί των Μετεώρων που υπέστη τραυματισμό, στην οικογένειά του αλλά και στον σύλλογό του. Ευχόμαστε γρήγορη ανάρρωση στον νεαρό αθλητή και σύντομα να απολαμβάνει και πάλι το αγαπημένο του παιχνίδι.
Ποδοσφαιρική Ακαδημία ΑΟ Τρίκαλα