Άμεσο θα είναι το ξεκαθάρισμα της 4ης φάσης στο Κύπελλο ερασιτεχνικών σωματείων της ΕΠΣ Τρικάλων με τα παιχνίδια να ορίζονται μέσα στο επόμενο διήμερο. Pio sygkekrim;ena ;eξι αναμετρήσεις θα γίνουν το μεσημέρι της Τρίτης και άλλες δύο την Τετάρτη. Ξεχωρίζει φυσικά το ντέρμπι Μετεώρων-Νεοχωρίου που θα γίνει στην Καλαμπάκα , όπως και το ματς Δενδροχωρίου-Λυγαριάς που έρχεται 4 μέρες μετά την μάχη τους στο πρωτάθλημα.
Τρίτη 6 Φεβρουαρίου (15,00)
Σαράγια – Αχιλλέας Μπάρας
Ριζαριό – Πύργος
Δενδροχώρι – Απόλλων Λυγαριάς
Πορταϊκός – Α.Ο. Πηγής
Μετέωρα – Νεοχώρι
ΑΕΚ Σαραγίων – Πρίνος
Την Τετάρτη (15,00)
Α.Ε.Τ. – Ηρακλής Ζάρκου
Α.Ο. Τρίκαλα-Καστράκι