Ο Γιώργος Βαζάκας θα παραμείνει στο τιμόνι του Παναργειακού και την επόμενη αγωνιστική σεζόν
Αναλυτικά: Παναργειακός και Βαζάκας μαζί για το στόχο της ανόδου.Μία πετυχημένη συνεργασία που ανανεώθηκε με σκοπό την επάνοδο της ομάδας μας σε επαγγελματική κατηγορία μετά από 25 χρόνια.
Ο πολύπειρος και πετυχημένος προπονητής είναι σε καθημερινή επαφή με τον πρόεδρο Σταύρο Τσιόδρα για μεταγραφικούς στόχους που θα βοηθήσουν στην φετινή προσπάθεια.Κόουτς ευχόμαστε οι κοινοί μας στόχοι να γίνουν πραγματικότητα.