Στα προημιτελικά του κυπέλλου ερασιτεχνικών σωματείων Τρικάλων προκρίθηκαν ήδη δύο ομάδες. Ο λόγος για τον Πυργο, που πέρασε με 0-4 από το Πρίνος (με τα γκολ των Σκαρλέα, Νίντου Γραμματικού Τσάτσου), αλλά και τη Δήμητρα που νίκησε τον ΑΟ Πηγής με 1-0 έχοντας σκόρερ τον Στεργίου.
Τα αποτελέσματα κι η συνέχεια
Πρίνος – Πύργος 0-4
Δήμητρα – ΑΟ Πηγή 1-0
Τετάρτη (15:00)
Φήκη – Κρ. Βρύση Πέτσας, Αλεξόπουλος-Παπαγεωργόπουλος.
Α.Ο.Τρίκαλα-Νεοχώρι Λεωνίδας Σ., Μανασής – Κ. Λεωνιδας .