3-3-2024
Πιερικός – ΑΟΤ 2-0
Και ξαφνικά αποκτήσαμε στόχο…Την παραμονή στην κατηγορία!
Απλά κάντε το να τελειώσει επιτέλους και αυτή η αποτυχημένη χρονιά!
Εμείς ήμασταν και θα είμαστε δίπλα σας σε κάθε παιχνίδι!
Υ.Γ. Στη διαδρομή για την Κατερίνη κάναμε στάση στον τόπο του δυστυχήματος – εγκλήματος των Τεμπών τιμώντας την μνήμη των 57 συνανθρώπων μας που τόσο άδικα χάθηκαν – δολοφονήθηκαν από το σύστημα των υποκριτών που μας κυβερνά!