Στην 8η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής, ο ΠΟ Φήκης έχει δύσκολη απόστολή και θα παίξει στην έδρα του Σβορώνου Πιερίας.θυμίζουμε ότι ο Σβορώνος επικράτησε του Νέου Κεραμιδίου με 1-3 στο πρόσφατο ντέρμπι και βρέθηκε στη δεύτερη θέση του ομίλου. Το ματς θα γίνει την Κυριακή 29/10 στις 15.00. Διαιτητής ορίστηκε η Αλεξάνδρα Δεληγιάννη (Λάρισας), Βοηθοί οι Θωμάς Βαλιώτης (Λάρισας), Χρήστος Μάκας (Λάρισας)