“Ο ΠΣΑΠΠ καταδικάζει την επίθεση που δέχθηκε η σύντροφος του αναπληρωτή προέδρου της ΚΕΔ/ΕΠΟ Σταύρου Μάνταλου.Καλεί τις αρμόδιες αρχές να διαλευκάνουν την υπόθεση και να οδηγήσουν τους υπαίτιους ενώπιων της δικαιοσύνης”.
Η ανακοίνωση της Super League:
“Η Super League καταδικάζει απερίφραστα κάθε εκδήλωση βίας και εκφράζει τη συμπαράστασή της στη σύντροφο του αναπλ. προέδρου της ΚΕΔ/ΕΠΟ Σταύρου Μάνταλου, για την επίθεση την οποία δέχθηκε.